Hledáme spolupracovníky

Naše firma byla založena nedávno, ale čerpá z témeř dvaceltileté zkušenosti členů našeho týmů při vývoji inteligentních systémů. Touto činností se v budoucnu chceme výhradně zabývat, proto hledáme spolupracovníky v těchto oborech:

Obchodní partnery

Jste dobří obchodníci a chcete si rozšířit obor působnosti a naučit se něco nového? Nebo koupili jste si náš produkt a víte o někom, kdo jejtaké potřebuje? Nabízíme vám možnost prodávat naše produkty s umělou inteligencí a získat vysokou obchodní marží.

Po uzavření smlouvy vám budeme posílat produkty s licencí platnou s dokkladem o uhrazení poplatku. Po odeslání částky sníženou o vaši marži na náš účet vám pošleme produkt s licencí pro vámi uvedeného zákazníka.

Vývojáře IT produktů

Jste vyvojáři IT systémů nebo se zajímáte o problematiku umělé inteligence a chcete vytvářet sami inteligencní systémy? Poskytneme vám naše léta odzkoušené moduly ve Windows, které můžete použít ve svých systémech.

Inteligentní systémy vám poskytneme

  • jako spustitelné programy. Vytvoříte zadání ve formě textových souborů, spustíte program a převezmete výsledky v textovém tvaru.
  • jako dll knihovny připojitelné v C++, C#, ORACLE, případně dalších jazycích zachovávajících stejné konvence

Dodáme vám dokumentaci, zaučíme vás a budeme poskytovat technickou podporu.

Výzkumné pracovníky

Jste výzkumní pracovníci a rozsáhle zkušenosti z vývoje inteligentnich systémů? Nabizime spolupráci na grantech a výzkumných projektech.