Software ke stažení

Demo verzi programu je možné využívat pro nekomerční účely, studium a výzkum. Jednoduchou verzi programu je možné využívat pro komerční i nekomerční účely, studium a výzkum. Obsahují jen základní funkce dodávaných systémů. Podrobnosti jsou uvedeny v licenci po stisknutí tlačítka na úvodní obrazovce. Po ověření, že je pro Vás software užitečný, si můžete profi verzi objednat ve formuláři dostupném pomocí tlačítka na obrazovce.

V profi verzích je počet omezen pouze kapacitou Vašeho počítače. Obsahují řadu dalších speciálních funkcí zadávaných parametry. Vstupní data mohou být textové soubory nebo soubory v Excelu, výstupní data textové soubory, soubory v Excelu nebo Wordu. Komunikaci s Office si mlžete vyzkoušet na demo programu zde

DelProTab

DelProTab Zdarma (jednoduchá verze)

System DelProTab vytváří plány dělení tyčového nebo plošného materiálu s cílem dosáhnout co nejmenšího odpadu při dodržení pravidel definovaných provozními podmínkami. Využívá nejmodernějších metod umělé inteligence v kombinaci s původními heuristikami, které byly vyvinuty v průběhu mnohaleté vědecké činnosti autora. Záměrem bylo poskytnout pracovníkům provozu pro dělení materiálu snadno ovladatelný plánovací nástroj, který jim umožní minimalizovat ztráty tak, aby zbytek po dělení byl minimální a výsledný ekonomický efekt byl co nejlepší.

V nové verzi jsou přidány tisky a generování html souboru pro internet.

Ceník jednotlivých verzí:

Produkt Jednoduchá verze Profi verze Multilicence a prodej (cena za 1 licenci)
Tyčová optimalizace 0,- Kč 7 500,- Kč 5 000,- Kč
Optimalizace pravidelných objektů na ploše 0,- Kč 7 500,- Kč 5 000,- Kč
Tyčová + plošná optimalizace dohromady 0,- Kč 9 000,- Kč 6 000,- Kč

Opthan

Opthan Zdarma (jednoduchá verze)

Systém Opthan slouží k obecné analýze a optimalizaci procesů. Využívá nejmodernějších metod umělé inteligence v kombinaci s původními heuristikami, které byly vyvinuty v průběhu mnohaleté vědecké činnosti autorů. Záměrem bylo poskytnout technologům snadno ovladatelný nástroj pro vyhodnocení rozsáhlého vzorku dat z výrobního procesu, nalezení potenciálních chyb v tomto vzorku, pro vyhledání a grafické znázornění závislosti v procesu a navržení takových kombinací volitelných parametrů, aby výsledný ekonomický efekt byl co nejlepší.

Ceník jednotlivých verzí:

Produkt Jednoduchá verze Profi verze Multilicence a prodej (cena za 1 licenci)
Analýza a optimalizace procesů 0,- Kč 20 000,- Kč 15 000,- Kč

DistrCut

DistrCut DEMO

Systém DistrCut je softwarový systém sloužící k optimalizaci dělení materiálu na provoze s různými typy pil s návazností na nadřízený informační systém. Optimalizace je řešena metodou distribuované inteligence.